POPTÁVKOVÝ FORMULÁŘ - ZDE

Dovoz ze zahraničí prostřednictví

Nabízené služby se dají rozdělit do dvou kategorií:

1) Pomoc s přímým nákupem ze zahraničí.

Pokud nemáte odkaz, je třeba detailně popsat co sháníte. Služba se nevztahuje jenom na autodíly, poptat můžete naprosto cokoli. Není to omezené cenou, objemem, ani zemí původu. Dokážeme k vaším dveřím dovézt cokoli, co je na světovém trhu a to po silnici, železnici, moři nebo letecký.

Co se dělá za Vás? Komunikace s prodejcem v cizím jazyce, ověření důvěryhodností prodejce (velmi důležitý bod). Pokud se jedná o běžné nové zboží, analýza trhu, domluva podmínek a termínů, realizace platby v cizích měnách, celková objednávka zboží. Dále je potřeba vyřešit i dopravu - Pokud nabízí prodejce předraženou (nebo prodejce nebude posílat do ČR - častější případ) - zajistím vlastní způsob. Mohu zařídit i osobní vyzvednutí zboží u prodejce. Dohlédnu na odeslání zásilky, její cestu do ČR, lokální proclení a s tím vše spojené a ve finále doručení do ČR.

2) Dlouhodobé poptávky, aukce

Od bodu číslo 1) se zásadně liší v bodech:

Napíšete mi co sháníte, cenové rozmezí a časové období. Zboží si přidám do své databáze poptávek. Za Vás budu tento díl shánět všude-možně a jakmile se objeví na trhu (či ho budou mít moje kontakty) - realizují nákup & dovoz a následně Vám díl doručím. Mohu se i aktivně účastnit aukci na ebayi apod. za předem domluvených podmínek (max.bid), který umístím těsně před koncem.

Jak začít s poptávkou?

Připravte se hlavně Vy a ujasněte si: Co přesně? Za kolik? a kdy? Pokud máte jasno, stačí se jakkoli ozvat:

Kontaktním formulářem: ZDE (následná komunikace skrz e-mail)

prostřednictvím FB zprávy: ZDE (následná komunikace skrz FB)

nebo mi zavolejte: 602 77 36 17 (Všední dny od 10:00 do 20:00)